phone +370 6103 0708 email info@authentictime.lt

Japoniško sodo apsuptyje

location
location Galioja iki: 2021.05.31

Į Japonišką sodą atvykę svečiai turi unikalią galimybę apsigyventi tiesiog sode. Savo poilsiui pasirinkę minimalistinio japoniško stiliaus namelius, svečiai šiltuoju metų laiku, įvairiais laikotarpiais žydinčiais augalais galės grožėtis ir japonišką sodą pamėgusių paukščių čiulbesio klausytis kasdien.

Ši vieta yra ideali žmonėms, kurie nori pabėgti nuo didmiesčio šurmulio ir trokšta atsidurti ramios gamtos prieglobstyje. Vieno aukšto su mansarda japoniško sodo nameliai yra pritaikyti dviejų šeimų poilsiui. Abiejuose miegamuosiuose yra japoniško stiliaus žemos lovos, ant kurių patiesti tradiciniai japoniški žolės čiužiniai – Tatami.

Poilsio nameliuose yra virtuvėlės su elektrine virykle, šaldytuvu. Vonios kambaryje svečiai ras dušą, didelį veidrodį, plaukų džiovintuvą ir higienos reikmenis.

Vakaroti ir gėrėtis besileidžiančia saule poilsiautojai galės erdvioje namelio terasoje, nuo kurios atsiveria kerintis vaizdas į žydintį japonišką sodą. Pasisėdėjimai terasoje nuostabūs ir ankstų rytą, kai pabunda gamta.

Poilsio nameliuose nėra įprasto televizoriaus ir WiFi. Čia galima bent trumpam pabėgti nuo civilizacijos.

Japoniškame sode patiks tiems, kurie ieško ramaus poilsio su knyga, vakariniais pasivaikščiojimais po ištuštėjusį sodą, arba mėgstantiems pasisėdėjimus su meškere prie sodo tvenkinio.

Japoniškame sode pailsėti galima ir žiemą – nameliuose įrengtas grindinis geoterminis šildymas, o mėgstantiems liepsnos šilumą, galima užsikurti svetainėje esantį židinį.

Į pasiūlymą įskaičiuota:
  • 1 nakvynė Japoniškame sode dviems asmenims
Sąlygos:
  • Galioja: iki 2021-05-31
  • Kuponas galioja visomis dienomis
Pasirinkimai:
0 Įsigyti

Paslaugų tiekėjas vykdo išankstinę kuponų paslaugų rezervaciją, todėl dėl užimtumo gali neturėti galimybės suteikti paslaugas konkrečiu pirkėjo pageidaujamu laiku.

Pageidaujamą Japoniško poilsio kupono panaudojimo datą rezervuok telefonu:+370 616 18530. Nurodyk, dėl kurio Authentic Time pasiūlymo kreipiesi

Susipažinkite su Privatumo politika ir Įsigijimo sąlygomis.

Jei mokėjimą atliksi per elektroninę bankininkystę, įsigijimo patvirtinimą elektroniniu paštu atsiųsime po apmokėjimo per 10-15 minučių.

Išskirtinė aplinka

Unikalus didžiausias Europoje 16 ha Meistro iš Japonijos (Hajime Watanabe) ir gydytojo (Šarūno Kasmausko) kuriamas Japoniškas sodas Kretingos rajone su tūkstančiu bonsai medelių kolekcija, akmenų sodu, sakuromis, tvenkiniais. Iki šiol sodą aplankė daugiau nei 100,000 žmonių..

KULTŪRINIAI RYŠIAI

Japoniškas sodas – tai neatsiejama japonų kultūros dalis. Per amžius jis apjungė religiją, meną ir pagarbų požiūrį į gamtą. Kadangi mūsų lietuvių šaknys pagoniškos, japonų meilę bet pagarbą visiems gamtos elementams nebus sunku suprasti.

Tradicinė japonų religija – šintoizmas (liet. „dievų kelias“). Tai pagoniška religija, kurios garbinimo objektas yra kami – gamta ir jos objektai (medžiai, kalnai, akmenys, šaltiniai) ar reiškiniai. 

Japoniškas sodas yra susikaupimo ir savęs pažinimo vieta. Tikimės, kad sodas taps vieta, kur susitiksite su Grožiu ir Harmonija.

KOMANDA

Meistras Hajime Watanabe

Hajime Watanabe, gimęs 1947, kūria įvairus japoniškus sodus tiek Japonijoje tiek užsienyje ir turi daugiau nei 50 metų patirties. Nuo 2007 m., kasmet pavasarį jis grįžta į Lietuvą toliau kurti šį sodą. 

Hidemi Onishi

Hidemi Onishi – pagrindinis landšafto menininkas. Į geriausiųjų pasaulio ladšafto formuotojų penketuką patenkantis Onishi sodo kraštovaizdį sukūrė be jokio išankstinio plano ar sklypo piešinio ir buldozeriu formuodamas sklypo reljefą į savo kūrinį nė karto nebuvo pažvelgęs iš aukštai.

DSCN0809

 

 

Vieta
Kupono paslaugų užsakymo atšaukimas

Įsigijus Authentic Time kuponą su paslaugomis pirkėjas turi teisę atšaukti pirkimą ir susigrąžinti pinigus per 14 dienų nuo pinigų sumokėjimo tuo atveju, jeigu nepanaudojo kupono paslaugos rezervacijai.

Japoniško sodo apsuptyje

1 nakvynė – 2 suaugusiesiems apsistojant Japoniškame sode name VISOMIS SAVAITĖS DIENOMIS Kaina:

150

Įsigyti
Panašūs pasiūlymai
tag RIBOTOS TRUKMĖS PASIŪLYMAS
location
location Galioja iki: 2021.05.31

Sodyba miške su vaizdu į Nerį

nuo €149 Plačiau
tag AUTENTIŠKAS
location Asvejos regioninis parkas
location Galioja iki: 2021.05.31

Poros poilsis arčiau gamtos

nuo €169 Plačiau
Japoniško sodo apsuptyje 1 nakvynė – 2 suaugusiesiems apsistojant Japoniškame sode name VISOMIS SAVAITĖS DIENOMIS 150

Paslaugų tiekėjas vykdo išankstinę kuponų paslaugų rezervaciją, todėl dėl užimtumo gali neturėti galimybės suteikti paslaugas konkrečiu pirkėjo pageidaujamu laiku.

Pageidaujamą Japoniško poilsio kupono panaudojimo datą rezervuok telefonu:+370 616 18530. Nurodyk, dėl kurio Authentic Time pasiūlymo kreipiesi

Susipažinkite su Privatumo politika ir Įsigijimo sąlygomis.