phone +370 6103 0708 email info@authentictime.lt

Privatus namelis gamtos išlepintame pušyne

location Trakai
location Galioja iki: 2021.04.30

Kviečiame Jus atsipalaiduoti ir atsiriboti nuo miesto šurmulio, pasimėgauti prašmatniu maistu ir komfortiška nakvyne visais metų laikais. Pabėgti nuo miesto šurmulio, atsibusti pušų apsuptyje, įkvėpti gryno  oro ir atsipalaiduoti po įtemptų darbų – puikus planas!

Pramogų ir poilsio parkas įsikūręs itin įspūdingoje Lietuvos vietoje –  unikalios gamtos išlepintame Anupriškių pušyne. Parko teritorijoje tyvuliuoja Gilušio ežeras, nuo kalvų atsiveria raminantis miško kraštovaizdis ir tikra lietuviška pelkė. Tai ką vertiname brangiausiai mūsų dovana yra gamta, kurios gėrybes gali „ragauti“ iš tiesų kiekvienas apsilankęs šiame pramogų ir poilsio parke.

Viešėdami čia, bet kuriuo metų laiku žavėsitės kerinčio grožio gamta – dideli panoraminiai langai atveria it iš paveikslo perkeltą vaizdą į pušyną.

Patogiuose šeimyniniuose apartamentuose rasite:

• bendrą dušo ir WC kambarį;
• plaukų džiovintuvą;
• belaidį interneto ryšį;
• telefoną;
• plokščiaekranius televizorius su palydovine televizija.

Ramaus Jums poilsio!

Į pasiūlymą įskaičiuota:
  • 1 nakvynė privačiame namelyje su svetaine ir miegamuoju dviems asmenims
  • Sotūs pusryčiai Tony Resort restorane (švediškas stalas)
  • „TonyResort“ miške surinktų uogų arbata ir rankų darbo saldėsiai kambaryje atvykimo dieną
  • Vakarienė restorane su ant grotelių keptu Jūsų pačių pagautu upėtakiu (1 kg kepto upėtakio, garnyras, dvi prie patiekalo derančio vyno taurės bei virtuvės šefo komplimentas) (žvejyba, galima kol tvenkinys nepasidengė ledu) | 2 asmenys, 1 kartas
  • Privatus apsilankymas pirtyje (1 val.) | 2 asmenys, 1 kartas * Karantino metu pirties paslauga neteikiama
  • Pasivaikščiojimas su šiaurietiško ėjimo lazdomis, lygumų slidinėjimas, rogučių kalnas su specialiomis pripučiamomis rogėmis (iki 3 val.) | 2 asmenys * Esant palankiomis oro sąlygomis
  • Pasiplaukiojimas valtimi (1 val.), profesionalių teniso kortų arba tinklinio aikštelės nuoma (1 val.), pasivažinėjimas dviračiais (1 val.) | 2 asmenys * Esant palankiomis oro sąlygomis
Sąlygos:
  • Galioja: iki 2021-04-30
  • Kuponas galioja visomis savaitės dienomis
  • Viešbutyje svečiams už apsistojimą su naminiais gyvūnais yra taikomas papildomas mokestis (apie tai būtina informuoti iš anksto)
Pasirinkimai:
0 Įsigyti

Prieš įsigyjant pageidaujamą poilsio kuponą, rekomenduojame paskambinti į viešbutį ir pasiteirauti, ar norimomis datomis yra laisvų vietų.

Kupono panaudojimo datą rezervuok telefonu: +370 700 39890. Nurodyk, dėl kurio Authentic Time pasiūlymo kreipiesi.

Susipažinkite su Privatumo politika ir Įsigijimo sąlygomis.

Jei mokėjimą atliksi per elektroninę bankininkystę, įsigijimo patvirtinimą elektroniniu paštu atsiųsime po apmokėjimo per 10-15 minučių.

 

Išskirtinė Tony Resort aplinka

Pramogų ir poilsio parkas įsikūręs itin įspūdingoje Lietuvos vietoje –  unikalios gamtos išlepintame Anupriškių pušyne. Parko teritorijoje tyvuliuoja Gilušio ežeras, nuo kalvų atsiveria raminantis miško kraštovaizdis ir tikra lietuviška pelkė. Tai ką vertiname brangiausiai mūsų versle yra gamtos dovana, kurios gėrybes gali „ragauti“ iš tiesų kiekvienas apsilankęs šiame pramogų ir poilsio parke.

Aktyvus poilsis

Tony resort yra patrauklus tuo, jog gali pasiūlyti įvarius laisvalaikio praleidimo būdus tiek pasyviems, tiek aktyviems poilsiautojams. Parke veiklos ras tiek ekstemalių potyrių ištoškusieji, apsilankę nuotykių parkę po atvirumi dangumi, tiek grupinių veiklų propaguotojai jėgas išbandę teniso korte ar paplūdymio tinklinio aikštelėje.

Čia savo vietą ras ir ištikimi Lietuviškos gamtos mylėtojai – juk mus supanti aplinka yra tokia išskirtinė ir nepakartojama! Parko teritorijoje siūloma entuziastinga žvejyba Gilušio ežere ar romantiškas pasiplaukiojimas valtimi. Na, o ką jau kalbėti apie žygius į tikras lietuviškas pelkes…tai reikalauja visiškai atskiro paragrafo.

Žygis į paslaptingąją pelkę

Ar įsivaizduojate, jog pelkės jau nuo seno laikomos neįžengiamomis, paslaptingomis gelmėmis, piktųjų dvasių ir mitinių būtybių gyvenamąja vieta? Netgi buvo sakoma, jog pelkėse renkasi laumės ir velniai. Neišsigąskite, profesionalus pelkių gidas Jus ne tik apgins nuo visų negandų supančių pelkę, bet ir sukurs magišką atmosferą, kuri garantuos neužmirštamus nuotykius pažintinio žygio po pelkes metu.

Mes nejuokaujame, pasiruoškite tikrai nuotykių kupinam žygiui! Klamposime po natūraliai suformuotas lietuviškas pelkes, o tuo pačiu metu gidas pateiks dar negirdėtų faktų apie pelkių susikūrimą, sąndarą bei jų naudą mus supančiai gamtai. 

Nepatikėsite, tačiau ši pramoga yra geniali idėja net Jūsų mergvakariui ar bernavakariui! Organizatoriai tokia progai užtikrina ne tik nuotykių kupiną turą, bet ir specialią programą su netikėtomis užduotimis.

SVARBU! Pramoga yra organizuojama 10-20 žmonių grupei. Prieš kelionę būtina pasirūpinti tinkama žygiui apranga.

Ranka pasiekiama Trakų pilis

Ar pamiršome paminėti, jog viena lankomiausių Lietuvos pilių yra vos ranka pasiekiama? Trakų pilis nuo Tony Resort parko nutolusi vos 11km – ją pasieksite vos per 15min automobiliu. 

Turbūt plačiai pristatinėti nereikia, jog Trakų pilies sala yra vienas įspūdingiausių reiškinių Lietuvoje. Čia galėsite apsilankyt ne tik pilies muziejuje, tačiau ir apsukti ne vieną ratą skaidriu ežero paviršiumi valtimi, vandens dviračiu, irklente, turistiniu laiveliu ar net jachta! Ką jau kalbėti apie visų geidžiamų ir vertinamų Trakų virtuvės aukso grynuolių degustavimą – kibinus. Patariame tokias degustacijas išbandyti senosiose Trakų kibininėse.

Vieta
Kupono paslaugų užsakymo atšaukimas

Įsigijus Authentic Time kuponą su paslaugomis pirkėjas turi teisę atšaukti pirkimą ir susigrąžinti pinigus per 14 dienų nuo pinigų sumokėjimo tuo atveju, jeigu nepanaudojo kupono paslaugos rezervacijai.

Privatus namelis gamtos išlepintame pušyne

1 nakvynė - 2 suaugusiems privačiame namelyje su svetaine, miegamuoju ir vakariene VISOMIS SAVAITĖS DIENOMIS. Kaina:

149

Įsigyti
Panašūs pasiūlymai
location Trakai
location Galioja iki: 2021.04.30

Poros laikas miško apsuptyje

€119 Plačiau
Privatus namelis gamtos išlepintame pušyne 1 nakvynė - 2 suaugusiems privačiame namelyje su svetaine, miegamuoju ir vakariene VISOMIS SAVAITĖS DIENOMIS. 149

Prieš įsigyjant pageidaujamą poilsio kuponą, rekomenduojame paskambinti į viešbutį ir pasiteirauti, ar norimomis datomis yra laisvų vietų.

Kupono panaudojimo datą rezervuok telefonu: +370 700 39890. Nurodyk, dėl kurio Authentic Time pasiūlymo kreipiesi.

Susipažinkite su Privatumo politika ir Įsigijimo sąlygomis.